Zasady otrzymania dostępu do strefy zamkniętej Forum SLR

Zasady otrzymania dostępu do strefy zamkniętej Forum SLR

Postprzez administrator » 3 sty 2016, o 17:14

Forum zostało stworzone dla członków Stowarzyszenia Lekarzy Rehabilitacji (SLR) i tylko te osoby mogą uzyskać dostęp do strefy zamkniętej.

Aktualnie Stowarzyszenie znajduje się w trakcie rejestracji, więc nie ma możliwości zapisania się do niego ze względów formalnych. Umożliwiamy jednak składanie deklaracji członkowskiej SLR wraz z innymi niezbędnymi dokumentami, dzięki czemu można nabyć uprawnienia do korzystania z części zamkniętej forum.

Dokumentami niezbędnymi do wstąpienia w szeregi członków SLR są:
1. Deklaracja członkowska (do pobrania w części otwartej forum lub ze strony SLR), podpisana przez członka wprowadzającego SLR;
2. Dyplom ukończenia studiów medycznych (kopia, skan);
3. Prawo wykonywania zawodu lekarza (kopia, skan).

Po złożeniu ww. dokumentów osoba ubiegająca się o członkostwo w SLR zostanie przyjęta w szeregi członków SLR po weryfikacji nadesłanych danych.

W wyjątkowych sytuacjach, gdy lekarz nie zna żadnego członka SLR, który mógłby potwierdzić jego tożsamość, może nadesłać deklarację bez podpisu członka wprowadzającego. W tym przypadku członkiem wprowadzającym zostanie osoba z Zarządu SLR po dokonaniu weryfikacji danych kandydata.

Osoby, które złożą ww. dokumenty zostaną automatycznie przyjęte w szeregi członków SLR po zarejestrowaniu Stowarzyszenia w KRS.

POBIERZ DEKLARACJĘ
Załączniki
deklaracja_czlonkowska_SLR.pdf
(310.51 KiB) Pobrane 550 razy
administrator
Administrator
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 14:43

Powrót do Deklaracja członkowska SLR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron